گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مهم‌ترین دغدغه کی‌روش جهت جام ملت‌های آسیا

سرمربی تیم ملی فوتبال به دنبال گرفتن تضمین از فدراسیون جهت اجرای برنامه‌های تیمش پیش از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ است. 

مهم‌ترین دغدغه کی‌روش جهت جام ملت‌های آسیا

بااهمیت ترین دغدغه کی روش جهت جام ملت های آسیا

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال به دنبال گرفتن تضمین از فدراسیون جهت اجرای برنامه های تیمش پیش از جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ هست.

به گزارش ایسنا، بااهمیت ترین شرط کارلوس کی روش جهت باقی ماندن در کشور عزیزمان ایران همانند چند سال گذشته، اجرای تمام برنامه هایش جهت تیم ملی هست؛ خواسته ای که سرمربی پرتغالی تیم ملی در طول هفت سال گذشته روی آن پافشاری کرده و با افراد زیادی در تحقق برنامه هایش درگیر شده است است.

برگزاری جام ملت های آسیا در فصل زمستان همواره به مسئله بزرگی جهت تیم های غرب آسیا تبدیل شده است و فوتبال کشور عزیزمان ایران هم از این قائده مستثنی نیست آیا که در کوران مسابقه های لیگ برتر، تیم ملی باید اردوهای آماده سازی خود را برگزار کند و همین عنوان به چالشی جهت مربیان تبدیل شده است است.

مهم‌ترین دغدغه کی‌روش جهت جام ملت‌های آسیا

او جهت تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال هم روی اجرای برنامه هایش تاکید کرده ولی با مسئله بزرگی در این راه مواجه است و مشخص نیست بتواند در دوران برگزاری بازی های لیگ قهرمانان آسیا و حضور استقلال و پرسپولیس در این مسابقه ها، بتواند بازیکنان خود را داشته باشد.

کی روش بعد از توافقات مالی با فدراسیون فوتبال جهت ماندن در تیم ملی همچنان دغدغه آماده سازی تیمش را دارد. او در گفت وگو با سایت AFC به این عنوان اشاره کرده و می گوید تیمش نمی تواند با ۱۵ روز تمرین کردن از بعد تیمی مانند ژاپن که از ۴۰ سال قبل پیشرفت کردن را شروع کرده، بر بیاید.

سرمربی تیم ملی فوتبال به دنبال گرفتن تضمین از فدراسیون جهت اجرای برنامه‌های تیمش پیش از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ است. 

این اظهارنظر کی روش در وهله نخست خیال هواداران تیم ملی از بابت ماندنش در کشور عزیزمان ایران را راحت کرده است ولی دغدغه آماده سازی تیمش را دارد.

کی روش پیش از جام جهانی هم برنامه ریزی بلند مدتی را جهت تیم ملی انجام داد و در آخر هر هفته از لیگ برتر بازیکنان لیگ برتری را به مدت یک روز در اختیار داشت و به طور اختصاصی با این بازیکنان کار کرد. با توجه به همین موضوع، احتمالا کی روش جهت جام ملت ها هم خواستار اجرای چنین برنامه ای است و می خواهد خیالش را از بابت همکاری کلوب ها با این برنامه ها راحت کند.

او چندی پیش در یکی از مصاحبه های خود راجع به تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال گفته بود که به شرطی در کشور عزیزمان ایران می ماند که مربیانی مانند برانکو، قلعه نویی و کرانچار در برنامه آماده سازی تیم ملی کارشکنی نکنند که اشاره به اجرای برنامه های تیم ملی در کوران مسابقه های باشگاهی دارد.

مهم‌ترین دغدغه کی‌روش جهت جام ملت‌های آسیا

باید دید او می تواند تضمین مورد نیاز جهت اجرای برنامه هایش پیش از جام جهانی را از فدراسیون فوتبال و به خصوص از کلوب ها و مربیان لیگ برتری دریافت کند یا نه.

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | فوتبال | مسابقه | بازیکنان | برنامه ریزی | بازیکنان لیگ برتر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz